Dr. Dt. Semih Taşveren

İletişime Geç
Dr. Dt. Semih Taşveren
Hakkımda

Semih Taşveren, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuş ve doktorasını almıştır. 2004 – 2008 yılları arasında Sivas’ta Protetik Diş Tedavisi olarak çalıştı ve halen Kocaeli’de Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışıyor. 1992 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. 2000 yılında doktora eğitimi için hak kazandığı Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2004 yılında Protetik Diş Tedavisi Uzmanı ünvanıyla doktor olarak mezun olmuştur. 2004-2008 yılları arasında aktif olarak Sivas’ta Protetik Diş Tedavisi Uzmanı olarak çalışmıştır. 2008 yılından itibaren Kocaeli’de ikamet edip, Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde kurucu ve yönetici Diş Hekimi olarak çalışmış şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmaktadır.

Online Randevu

Hekimlerimiz
Tümünü Göster

Ağız ve Diş Sağlığı konusunda çeşitli branşlarda hizmet veren uzman hekimlerimizden randevu alarak, sağlıklı ve mutlu bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

Dt. İlke Ülker

Genel Diş Hekimliği

Dr. Dt. Mustafa TURKAL

Protez Uzmanı

Dt.Tevfik Demirci

Pedodonti

Dt.Muhammed Aksoy

Genel Diş Hekimliği

Uzm. Dt. Miray Aluçlu Yaş

Periodontoloji

Uzm. Dt. Serhat Güvenç

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Dt. Öznur Örs Saygılı

Genel Diş Hekimliği

Dr. Candan Doğan

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Dt. Deniz Güler Ergünce

Genel Diş Hekimliği

Dr. Dt. Gülşah Yağan

Ortodonti Uzmanı

Dt. Erdem Etkin

Genel Diş Hekimliği

Dr. Dt. Semih Taşveren

Protetik Diş Tedavisi

Dt. Rukiye Acar

Genel Diş Hekimliği

Uzm. Dt. Akın Erdem Yağan

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi

Çalışma Saatlerimiz bilgilendirme

Yeni kısıtlamaların uygulamaya girmesi ile birlikte haftanın her günü saat 09.00 ila 21.00 saatleri arasında hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.Cumartesi ve Pazar günlerinde ise kurumumuz kısıtlamalardan muaf olduğu için yine aynı saatlerde hizmet vermeye devam etmektedir.Hafta sonu kliniğimize gelebilmek için size iletilen SMS’i göstermeniz yeterli olacaktır.

Online Randevu Al 444 95 41