Eksiklikleri İmplant Tedavisi ile Tamamlayın!

Diş eksiklikleri dişlerde hedeflenen estetik görünümü bozmasının yanı sıra sağlık açısından da pek çok soruna yol açmaktadır. Sağlık açısından da sorunlar ortaya çıkmadan diş eksiklikleri en kısa sürede giderilmelidir.

Dişlerin her birinin kendine ait bir görevi vardır. Eksik dişler gülüşünüzü, görünüşünüzü, konuşma ve yemek yeme yetilerinizi önemli ölçüde etkilerler. Eksik dişler sadece estetik açıdan bir problem oluşturmakla kalmaz aynı zamanda birçok farklı sorunla da canınızı sıkmaya devam edebilirler. Çiğneme sorunları ve konuşmada istenmeyen bir ton, bu sorunlardan sadece bazılarıdır.

Kaybedilen dişlerin yol açtığı boşlukların doldurulmasının en güvenilir ve kalıcı yolu implant tedavisidir. İmplant, doğal kemiğe kaynayacak kök ve dişten oluşan, dişe en yakın ve en doğal alternatiftir. Diş implantları, eksik olan dişlerin köklerine cerrahi operasyonla yerleştirilmektedir. Birden fazla diş eksikleri de bu yöntemle giderilebilmektedir.

İmplant tedavisi 18 yaş üzeri, çene ve yüz gelişimini tamamlamış bireylere uygulanmaktadır. Tedaviden önce çene yapısının implanta uygun olup olmadığı çekilen röntgenlerle tespit edilir. Şeker hastalarında tedaviden önce hastalığın düzene girmiş olması gerekmektedir. Kan sulandırıcı ilaç kullananlarda tedaviden önce ilaçlar kesilir, kemik erimesi olanlar uygun tedaviyi aldıktan sonra implant tedavisi görebilirler.

Diş köprüsü ve implant gibi birçok tedavi yöntemi ile ortadan kolayca kaldırılabilecek bu sorun için Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi‘ne gelerek size en uygun tedavi yöntemi ile hayatınızı mutlu bir gülümsemeyle değiştirebilirsiniz. Gülümsemenizi daha fazla ertelemeyin!

Online appointment

Marka Kids
Show all

Bebek ve çocukların ağız ve diş sağlığı hakkında sıklıkla sorulan sorularla ilgili yazılarımıza göz atarak, bilgi edinebilirsiniz.

Genel Anestezi ve Sedasyon

Fissur Örtücüler

Florid Uygulaması Nedir?

Koruyucu Diş Hekimliği

Biberon Çürüğü Nedir ?

Süt Dişi Önemli mi ?

İlk Diş Muayenesi

Çalışma Saatlerimiz bilgilendirme

Hafta içi ve hafta sonu 09:00-23:00 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Online Randevu Al 4449541