All on Four Tedavisi Nedir?

All on Four Tedavisi nedir, hangi durumlarda uygulanır ve avantajları nelerdir, gibi sorularını sıklıkla duymaktayım, bugün sizler için bunları cevaplayacağım.

All On Four Tedavisi nedir, hangi durumlarda uygulanması uygundur

  • Tamamen dişlerini kaybetmiş hastalarımıza dört implant ile tüm çeneye uygulanması işlemine kısaca All on Four tedavisi diyebiliriz, çene yapısındaki diş kaybı durumunda ” All On Four ” tedavisi uygundur.

All On Four tedavisinin avantajları nelerdir?

  • All On Four tedavisinin çoğu yönden avantajlı bir tedavidir, dört implantın çeneye uygulandığı gün hastaya geçici bir implant takılması diğer implant tedavilerine göre dişsizlik süresinin üç ay kadar sürmemesi açısından oldukça iyi bir avantajdır. Uzun ömürlü bir implant olmasından dolayı hasta memnuniyetinin yüksek olduğu bir tedavi olması da avantajlarından biridir.

Online Randevu

Marka Kids
Tümünü Göster

Bebek ve çocukların ağız ve diş sağlığı hakkında sıklıkla sorulan sorularla ilgili yazılarımıza göz atarak, bilgi edinebilirsiniz.

Genel Anestezi ve Sedasyon

Fissur Örtücüler

Florid Uygulaması Nedir?

Koruyucu Diş Hekimliği

Biberon Çürüğü Nedir ?

Süt Dişi Önemli mi ?

İlk Diş Muayenesi

Çalışma Saatlerimiz bilgilendirme

Yeni kısıtlamaların uygulamaya girmesi ile birlikte haftanın her günü saat 09.00 ila 21.00 saatleri arasında hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.Cumartesi ve Pazar günlerinde ise kurumumuz kısıtlamalardan muaf olduğu için yine aynı saatlerde hizmet vermeye devam etmektedir.Hafta sonu kliniğimize gelebilmek için size iletilen SMS’i göstermeniz yeterli olacaktır.

Online Randevu Al 444 95 41