Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mark7469/public_html/wp-content/themes/markadis/single-hekimlerimiz.php on line 8
HAKKIMDA
Uzm. Dt. Pınar Önal Poyraz

Pedodonti

Malatya - 1988 - 32

2007 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2013 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında uzmanlık eğitimi için hak kazandığı Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2017 yılında Pedodonti Uzmanı ünvanıyla mezun olmuştur. 2017 – 2018 yılları arasında Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Uzman Diş Hekimi olarak görev yapmıştır. Şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkez’inde Pedodonti Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Medya

Hekimlerimizle gerçekleştirilen soru-cevap videolarını ve kurumumuzla ilgili fotoğraflara göz atabilirsiniz.


  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mark7469/public_html/wp-content/themes/markadis/single-hekimlerimiz.php on line 121
  • Genel diş muayenesi neleri kapsamaktadır?

    Diş hekiminiz, tıbbi geçmişinizi soracak ve detaylı bir inceleme için sizden röntgen isteyecektir. Muayene sırasında, dişlerinizin, çenenizin ve diş etlerinizin detaylı incelemesini yapacaktır.
  • Diş taşı temizliğini hangi sıklıkla yaptırmalıyım?

    Ağız ve diş hijyenine dikkat eden bir bireyin, diş hekiminin tavsiyesiyle yılda 2 kere diş taşı temizliği yaptırması uygundur.
  • Çocuğumun ilk ortodonti muayenesini ne zaman yaptırmalıyım?

    Her ebeveyn, çocuklarını 7-8 yaşına geldiğinde bir ortodontiste muayene ettirmelidir.
S.S.S

Ağız ve Diş Sağlığı konusunda sıklıkla sorulan soruları sizler için cevapladık.